top of page

Rzepakowy raj

  • gregatos
  • 5 maj 2014
  • 1 minut(y) czytania

Tylko maj potrafi zamienić pola Żwirokiejki w żółte morze kwiatów rzepaku. Właśnie przy nich stoją teraz nasze ule z pracowitymi pszczołami. Wkrótce na Żwirokiejce będziecie mogli skosztować pysznego miodu rzepakowego.

Zdjęcie wykonane 3 maja 2014 r. przy drodze prowadzącej na Żwirokiejkę.

 
 
 

Komentarze


tel. 602 601 351
Kabikiejmy Dolne 24

11-040 Dobre Miasto

bottom of page