Rzepakowy raj
- gregatos
- 5 maj 2014
- 1 minut(y) czytania
Tylko maj potrafi zamienić pola Żwirokiejki w żółte morze kwiatów rzepaku. Właśnie przy nich stoją teraz nasze ule z pracowitymi pszczołami. Wkrótce na Żwirokiejce będziecie mogli skosztować pysznego miodu rzepakowego.
Zdjęcie wykonane 3 maja 2014 r. przy drodze prowadzącej na Żwirokiejkę.




Komentarze