Lato trwagregatos1 wrz 20141 minut(y) czytaniaMyślicie, że lato już się skończyło? Na Żwirokiejce ciągle mnóstwo słońca. Do tego domowe ciasto, aromatyczna kawa i zimne Prosecco na łonie natury. Czego chcieć więcej? :) #latopiknikciasto
Komentarze