Czekamy na latogregatos15 kwi 20151 minut(y) czytaniaNa razie jest puste, ale niedługo powinno wypełnić się lokatorami. Bocianie gniazdo w okolicy domu czeka na skrzydlatych mieszkańców :)
Komentarze