top of page

Czekamy na lato

  • gregatos
  • 15 kwi 2015
  • 1 minut(y) czytania

Na razie jest puste, ale niedługo powinno wypełnić się lokatorami. Bocianie gniazdo w okolicy domu czeka na skrzydlatych mieszkańców :)

zdjęcie.JPG


 
 
 

Komentarze

Nie można załadować komentarzy
Wygląda na to, że wystąpił problem techniczny. Spróbuj ponownie połączyć lub odświeżyć stronę.
tel. 602 601 351
Kabikiejmy Dolne 24

11-040 Dobre Miasto

bottom of page