top of page

Miodobranie

  • gregatos
  • 11 cze 2015
  • 1 minut(y) czytania

Uwaga łasuchy! Jest już pierwszy tegoroczny miód z naszej pasieki - rzepakowy i wielokwiatowy. Każdy pobyt na Żwirokiejce powyżej 5 noclegów premiujemy pakietem ekologicznym: słikiem pysznego miodu i jajkami.

thumb_IMG_6726_1024.jpg


 
 
 

Komentarze


tel. 602 601 351
Kabikiejmy Dolne 24

11-040 Dobre Miasto

bottom of page