Miodobranie
- gregatos
- 11 cze 2015
- 1 minut(y) czytania
Uwaga łasuchy! Jest już pierwszy tegoroczny miód z naszej pasieki - rzepakowy i wielokwiatowy. Każdy pobyt na Żwirokiejce powyżej 5 noclegów premiujemy pakietem ekologicznym: słikiem pysznego miodu i jajkami.





Komentarze